Obecnie do Biura Rachunkowego poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Księgowy

Miejsce pracy: Lubliniec

Obowiązki:

  • prowadzenie KH i KPIR
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości min. 2 lata
  • znajomość oprogramowania Comarch Optima pełna księgowość

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto w kwocie od 1850 zł do 2200 zł plus premię za wyniki
  • praca na pełny etat w godzinach 8:00 - 16:00
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w szkoleniach specjalistycznych
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Inne:

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji na nasz adres pocztowy lub e-mail Biura Rachunkowego podany na zakładce "Kontakt"

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji przez AGMB Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."